PHOTOGALLERY

HEALTH RESULTS

SHOW RESULTS

TITLES

PROGENY

 

 

C.I.B., multi Ch., club Ch., JCh.

ICE QUEEN od Semberije

(IMPORT BOSNA A HERZEGOVINA)

"Sára, Sarita"

* 11.03.2016

          

Father: C.I.B., multi Ch., JCh. YOLE vom Sutumer Grund (Germany), DKK 0/0 (HD A), DLK 0/0 (ED 0), MDR1 +/+, DM n/n, 66 cm

Mother: C.I.B., Ch., JCh. Beau Beau (BiH), 0/0 (HD A), DLK 0/0 (ED 0), MDR1 +/+, DM n/n, 62 cm

 

3x CAJC, 2x BOJ, 5x r. CAC, 18x CAC, 2x CACA, 7x r. CACIB, 6x CACIB, 2x BOS, 6x BOB, 1x BIG III, 2x BIG II, 1x BIG I

 

 

Interšampionka (C.I.B.)

Klubová Grand šampionka České republiky

Klubová šampionka České republiky

 

Šampionka České republiky

Šampionka Bosny a Herzegoviny

Šampionka Srbska

exp. Šampionky Chorvatska

exp. Šampionky Maďarska

exp. Šampionky Polska

exp. Šampionky Rakouska

exp. Šampionky Slovenska

 

Junior šampionka Slovenska

exp. Junior šampionky České republiky

 

Nejlepší mladý jedinec plemene

Nejlepší středně dlouhá mladá fena klubové výstavy

 

Breed: Bílý švýcarský ovčák (dříve Kanadsko-americký ovčák) / White Swiss Shepherd Dog "WSSD" / Berger Blanc Suisse / Weiße Schweizer Schäferhunde, někdo plemeni dodnes říká bílý německý ovčák

BREEDING FEMALE FCI

Středně dlouhá varianta srsti "SDS" (dříve krátkosrstá varianta "KS"), kompletní chrup (42 viditelných zubů), nůžkový skus, 61 cm, 37 kg (18 měsíců - 60,5 cm, 34 kg; v devíti měsících výška 60 cm, 31 kg; v šesti měsících výška 54 cm, váha 28 kg)

Registration number: ČMKU/ACO/4213/-18/16/19 (BHR 336550/Bšo)

Health results:

  • DKK 0/0 (HD A), DLK 0/0 (ED 0) - září 2017 (18 měsíců; úhly 106,105)
  • MDR 1 +/+* (MDR1 n/n) -> zdravý jedinec /multidrug resistence gene/ (testování mutace genu; genetický defekt - Ivermectinová senzitivita)
  • DM n/n* (čistý, prostá zmutovaného genu) - degenerativní myelopathie - progresivní onemocnění postihující míchu

Pre-breeding licence: Svojanov u Borušova 16.04.2017

(povaha klidná, plnochrupá, skus nůžkový; 61 cm, splnila)

Breeding licence: Dětřichov (Vysoké Pole) 31.03.2018

(povaha klidná, plnochrupá, skus nůžkový; 61 cm, chovná)

Progeny: litter F, planning litter in spring 2020

Pedigree:   Pedigree Database

 


SHOW RESULTS

Výstavy 2020 (2)

NVP Brno ledna - třída vítězů rozhodčí Leoš Jančík

MVP Brno 2. února - třída šampionů rozhodčí Petra Márová

 

Výstavy 2019 (15)

MVP Brno 2. února - třída šampionů V1, CAC, rozhodčí Jaroslav Matyáš (Slovensko)

MVP Brno 3. února - třída šampionů V1, CAC, rozhodčí Norman Deschuymere (Belgie)

KV Nová Živohošť 9. června - třída otevřená - neúčast, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

NVP Split (Chorvatsko) 25. července - třída šampionů VD2, rozhodčí Gianfranco Bauchal (Itálie)

Split Winner (Chorvatsko) 26. července - třída šampionů V2, r. CAC, rozhodčí Marco Lepasaar (Estonsko)

NVP Split (Chorvatsko) 27. července - třída šampionů V2, r. CAC, rozhodčí Barbara Muller (Švýcarsko)

MVP (Chorvatsko) 28. července - třída šampinů V2, r. CAC, rozhodčí Jose Homem de Mello (Portugalsko)

NVP Floracanis Olomouc 7. září - třída vítězů - neúčast, rozhodčí Anna Kochan (Polsko)

MVP Osijek (Chorvatsko) 14. září - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB, rozhodčí

MVP Osijek (Chorvatsko) 15. září - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB, rozhodčí

NVP Gradačac (Bosna i Herzegovina) 5. října - třída vítězů V1, CAC, BOB, BIG II., rozhodčí Dušan paunović (Serbia)

MVP Gradačac (Bosna i Herzegovina) 5. října - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB, BIG III., rozhodčí Judge Torsten Lemmer (Germany)

NVP Tuzla (Bosna i Herzegovina) 6. říjan třída vítězů V1, CAC, BOB, BIG II., rozhodčí Damir Šerak (Bosna i Herzegovina)

MVP Tuzla (Bosna i Herzegovina) 6. října - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOB, BIG I., rozhodčí Jadranka Smojver Selimović (Hungary)

MVP Nitra 6. prosince - třída šampionů V2, r. CAC, rozhodčí Milan Krinke

 

Výstavy 2018 (21)

MVP Brno 3. února - třída otevřená - neúčast, rozhodčí Alexsey Belkin (Rusko)

MVP Brno 4. února - třída otevřená V3/10, rozhodčí Petra Márová

MVP Nitra (Slovensko) 11. února - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP Budapešť (Maďarsko) 15. února - mezitřída V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí Bíró Zsolt (Maďarsko)

MVP Budapešť (Maďarsko) 16. února - mezitřída V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí Andreas Savva (Kypr)

MVP Budapešť (Maďarsko) 17. února - mezitřída V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí Kim Vigso Nielsen (Dánsko)

MVP Budapešť (Maďarsko) 18. února - mezitřída V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí Jadranka Miatovic (Chorvatsko)

MVP Bogatic (Srbsko) 24. března - třída otevřená V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí Dušan Rodić (Srbsko)

NVP Sremska Mitrovica (Srbsko) 25. března - třída otevřená V1, CAC, rozhodčí Savić Siniša (Srbsko)

SV Vysoké Pole, Dětřichov 31. března - třída otevřená V3/7, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

NVP Klatovy 30. června - třída vítězů V2, r. CAC, rozhodčí Petra Márová

MVP Vel´ká Ida (Slovensko) 7. července - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOS, rozhodčí Jaroslav Matyáš (Slovensko)

MVP Vel´ká Ida (Slovensko) 8. července - třída šampionů V1, CAC, CACIB, BOS, rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

MVP Oberwart (Rakousko) 15. července - třída šampionů V1, CAC, r. CACIB, rozhodčí (Itálie)

27. MVP Sopot (Polsko) 4. srpna - třída šampionů V1, CAC, rozhodčí Jadwiga Niciewicz (Polsko)

28. MVP Sopot (Polsko) 5. srpna - třída šampionů V3, rozhodčí Igoris Zivevskis (Litva)

MVP Innsbruck (Rakousko) 18. srpna - třída šampionů V1, CACA, r. CACIB, rozhodčí Refet Hadcic (Bosna a Herzegovina)

MVP Innsbruck (Rakousko) 19. srpna - třída otevřená VD3, rozhodčí Cesare Calcinati (Itálie)

KV Česká Skalice 8. září - třída vítězů - neúčast, rozhodčí Ing. Jana Karhanová (původně Bc. Vladimíra Tichá)

MVP Tulln (Rakousko) 29. září - třída šampionů V3, rozhodčí Stefan Sinko (Slovinsko)

MVP Tulln (Rakousko) 30. září - třída šampionů V4, rozhodčí MVDr. Gabriela Ridarčíková (Slovensko)

 

Výstavy 2017 (13)

NVP Brno (Hanácká) 7. ledna - třída mladých V3, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

SV Svojanov u Borušova 15. dubna - třída mladých VD, rozhodčí Bc. Vladimíra Tichá

MVP České Budějovice 22. dubna - třída mladých VD4, rozhodčí Otakar Vondrouš

MVP Litoměřice 20. května - třída mladých V2, rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP Brno 24. června - mezitřída VD2, rozhodčí Heike Wagner (Německo)

NVP Mladá Boleslav 15. července - třída mladých - neúčast (hárání), rozhodčí Tibor Havelka (Slovensko)

MVP Mladá Boleslav 12. srpna - třída mladých V2, rozhodčí Ratibor Rale Cekić (Srbsko)

MVP Bratislava 19. srpna - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí Petra Márová

MVP Bratislava 20. srpna - třída mladých V1, CAJC, BOJ, rozhodčí (Polsko)

KV Česká Skalice 9. září - třída mladých V1, CAJC,/11 rozhodčí Ing. Leoš Jančík

MVP Nitra 16. září - mezitřída V2, r. CAC, rozhodčí MVDr. Vladimír Piskay (Slovensko)

MVP České Budějovice 7. října - mezitřída V1, CAC, rozhodčí Petr Řehánek

MVP Praha 5. listopadu - mezitřída V4, rozhodčí Ing. Jana Holmerová

TOPlist
TOPlist